Tanıtım

En Uygun Günlük Araç Kiralama Olanağını Rentiva ile Yakalayın

Şehir içinin yoğun trafiğini dert edip araç alma ihtiyacı bulunmayanlar şehirler arası seyahatlerinde ise bunun dışına çıkabilirler. Araç almak isteyip de büyük şehirde olduğu ve kendine ait araca binmenin trafik yüzünden eziyet haline geldiğini düşünenler şehirlerarası yolculuklarında bunun dışına çıkabilirler. Bu durumda da araç kiralama kanalını tercih edebilirler. Günümüzde neredeyse her yerde araç kiralama firmaları bulunduğu göz önüne alınırsa da bunun doğru bir tercih olduğunu görebiliriz. Bu noktada kişiden kişiye araç kiralama firması olan Rentiva en doğru seçenek olacaktır.

Kendisine ait araç almak isteyip bundan vazgeçenleri mutlaka bilirsiniz. Trafik sıkıntısı, park sıkıntısı gibi konular onları engelleyen en büyük sorundur. Aslında haklılardır. Özellikle büyük şehirlerde yaşanan trafik kargaşası nedeniyle bu durum oldukça fazladır. Ama bazı durumlar vardır ki özel aracınızla gitmek istersiniz. Bu durumda da günlük araç kiralama hizmeti satın almak sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Şehir dışı akraba ziyaretleri, acil durumlar, aile ile tatil planlamaları gibi durumlarda araç kiralama seçeneği genelde tercih edilmektedir. Tüm bunların dışında da bir aracın size olan maliyeti de oldukça yüksektir. Vergisi, yakıtı, park ücreti derken oldukça yüksek maliyete sahip olabiliyor.

Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Rekabetin artması ile birlikte araç kiralama fiyatları da oldukça düşmüştür. Günlük araba kiralama fiyatları konusunda rakam veremesek de lüks araçlara oldukça makul fiyatlara binme imkanına sahipsiniz diyebilirim. Ayrıca son dönemde yeni bir araç kiralama hizmeti de devreye girmiştir.

Aracını kullanmayan kişiler Rentiva ve benzeri sistemler üzerinden araçlarını belirli tarihler arasından kiralayabiliyor. Sizin bir aracınız var ve bu aracı ayda sadece birkaç defa kullanıyorsunuz. Aracınızın park halinde durması sizin için bir masraftır. Park ücreti, vergi gibi masraflar sizin cebinizden ne olursa olsun çıkmaktadır. Bu yeni sistem ile aracınızın boş durduğu süreçlerde aracınızı garanti altına alarak kiralayabiliyorsunuz.

Kişiden kişiye araç kiralama sistemlerinde, sistem sahipleri aracınıza özel sigorta yapıp aracınızı güvence altına alıyor ve sizin herhangi olumsuz bir durum olması halinde hiçbir zararınız olmuyor. Aksine aracınız kirada kaldığı sürece ciddi miktarlarda ekstra gelir elde ediyorsunuz. Bu sayede hem park ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz hem de aracınız boş durduğu süre de size gelir sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu