Yazarlık

Bilgifenerim.com 2014 yılıyla birlikte yayına girmiş ve içeriğinin tamamı özgün yazılardan oluşan bir kaynak bilgi sitesidir.

Sitede bulunan yazılar farklı yazarlar tarafından yazılarak özgünlük kontrolünden geçtikten sonra yayınlanmaktadır.

Yazdığı yazıları geniş kitlelere ulaştırmak isteyenler bilgilerini Bilgifenerim.com aracılığı ile paylaşabilirler.Sizde insanların yararına olan faydalı bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz Bilgifenerim.com kapıları sizlere sonuna kadar açıktır.

Kullanım Koşulları

Bilgifenerim.com’da diğer sitelerden veya yazılı kaynaklardan “kopyala + yapıştır” yapılarak oluşturulan konulara kesinlikle yer verilmemektedir.

Yazar, yazı gönderdiğinde bu içeriğin özgün olduğunu taahhüt etmiş olur. Yazı onay sürecinde kopya içerik denetiminden geçer. Kopya içerik olduğunun tespit edilmesi durumunda yazı yayınlanmaz.

Yazar, yazdığı yazıların yayınlanıp yayınlanmaması konusunda karar yetkisine sahip değildir. Yayınlanan yazıların, tüm hakları Bilgifenerim.com’a aittir.

Yazar yazdığı yazıda pornografi ya da müstehcenlik, ırkçılık, kişi ya da grupları tahrik edici, itibar zedeleyici, hakaret, tehdit, taciz amacı taşıyan ibareler kullanamaz.

Bilgifenerim.com’da yayına sunduğunuz yazılarda yazar ismi olarak adınız ve soyadınız yazının en alt kısmında yer alacaktır.

Gönderilen yazıların yedeğinin alınması önerilmektedir. Yazıların, yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Bilgifenerim.com sorumlu tutulamaz.

Yabancı kaynaklardan çeviri yapılan yazılar, kaynak belirtildiği taktirde kopya olarak değerlendirilmezler.

Sitemize her yaştan ziyaretçi gelmesi nedeni ile yazdığınız yazılarda seviyeli olmalıdır.

Yazar, Bilgifenerim.com’da yazısı yayınlandığı andan itibaren kullanım koşullarında yer alan tüm hükümleri kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

Yazdığınız yazıları en az 250-300 kelime olacak şekilde yazıp içeriği World Belgesi olarak info@bilgifenerim.com adresine postalayabilirsiniz.Yazılarınıza resim eklemek isterseniz resimleri aynı mail içerisine dahil edip, adınızı ve soyadınızı da yazarak gönderiniz.

Başa dön tuşu